Warunki lokalowe

SALE
Posiadamy 11 przestronnych sal przedszkolnych z łazienkami dostosowanymi do potrzeb małych dzieci. Sale są nowocześnie umeblowane i w pełni wyposażone w pomoce edukacyjne.

MINISALA SPORTOWA
Wyposażona w przyrządy wykorzystywane w trakcie zajęć gimnastyki. Prowadzone są w niej również rozmaite zajęcia dodatkowe wymagające większej przestrzeni. Sala ma powierzchnię około 70 m2.

GABINET SPECJALISTYCZNY
Osobny pokój wraz ze specjalistycznym sprzętem wykorzystywany podczas indywidualnych zajęć terapii logopedycznej, wczesnego wspomagania rozwoju oraz zajęć terapeutycznych.

SALA SPECJALISTYCZNA
Sala do zajęć ruchowo-rytmicznych. W niej znajduje się pianino, instrumenty muzyczne oraz sprzęt do ćwiczeń ruchowych gimnastyki korekcyjnej.

KUCHNIA I GABINET INTENDENTA
Wyposażona w specjalistyczny sprzęt kuchenny, dzięki któremu dzieci otrzymują pyszne i ciepłe posiłki. Kuchnia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz ma wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP. Pyszne posiłki przygotowujemy na miejscu.

OGRÓD PRZEDSZKOLNY Z ŁAZIENKĄ
Ogród przedszkolny to ogrodzony teren, który doskonale nadaje się do zabaw z dala od jezdni. Zaspakaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu oraz służy jako baza do poznawania przyrody oraz imprez ogólnoprzedszkolnych.

PATIO Z ŁAZIENKĄ
Miejsce do samorzutnych i zorganizowanych zabaw ruchowych z wykorzystaniem sprzętu stałego na świeżym powietrzu dla dzieci najmłodszych. Jest tam też miejsce do zabaw konstrukcyjnych w piaskownicy oraz stoliczki i ławeczki do odpoczynku. Sprzęty ogrodowe spełniają wszelakie, obowiązujące normy bezpieczeństwa.

SEKRETARIAT

POKÓJ NAUCZYCIELSKI Z BIBLIOTECZKĄ